کد خبر: 89003

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سردار سلیمانی همه هستی خود را در بیش از 40 سال چه از قبل از انقلاب در مبارزات ستمشاهی شرکت می‌کرد و چه در دوران دفاع مقدس و تا روزی که به شهادت رسید ،فدای انقلاب و کشور کرد و در مجاهدت، مبارزه و فداکاری برای مردم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، علیرضا رزم‌حسینی در گلزار شهدای کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مقام معظم رهبری به شایستگی از سردار دلها تجلیل کردند و بهترین عبارت را مکتب سلیمانی عنوان کردند.

وزیر صمت عنوان کرد: سردار سلیمانی همه هستی خود را در بیش از ۴۰ سال چه از قبل از انقلاب در مبارزات ستمشاهی شرکت می‌کرد و چه در دوران دفاع مقدس و تا روزی که به شهادت رسید فدای انقلاب و کشور کرد و در مجاهدت، مبارزه و فداکاری برای مردم بود.

وی افزود: حاج‌قاسم تمام زندگی‌اش را فدا کرد و برای همه نسل‌ها باقی خواهد ماند و محبوب همه مردم ایران با هر جناح و هر سلیقه‌ای بود و افتخار ایرانی باقی ماند و امیداوریم نسل جدید راه ایشان را دنبال کنند ایشان به عنوان اسطوره‌ای برای ملت ایران باقی ماند.

رزم‌حسینی خاطرنشان کرد: امروز استان کرمان را به نام حاج‌قاسم سلیمانی می‌شناسند، نجابت و شرافت مردم کرمان هم در دوران دفاع مقدس هم در طول تاریخ شناخته شده هست و سمبل امروز ما حاج‌قاسم است که با اسم کرمان عجین شده است.