کد خبر: 89024

مدیرعامل مؤسسه خیریه کوثر از آغاز عملیات گودبرداری و خاکبرداری پروژه مسکونی کوثر مهر رفسنجان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، محسن اسماعیلی در رفسنجان اظهار داشت: باهمت  نیکوکاران و ارسال تجهیزات خاکبرداری و  پرداخت هزینه‌های مربوطه توسط خیران، اولین گام احداث  مجتمع کوثر امروز برداشته شد.                                                                                                       

مدیرعامل مؤسسه خیریه کوثر رفسنجان با اشاره به مشخصات این پروژه، عنوان کرد: این مجتمع در زمین اهدایی به مساحت پنج هزار مترمربع و  زیربنای 4 هزار و 500  مترمربع و به‌صورت 4  بلوک شامل 60  واحد 65متری  جهت اسکان موقت  و رایگان زوجین نیازمند، احداث می‌شود.

مدیرعامل موسسه خیریه کوثر با تاکید بر اینکه ساخت این مجتمع با  مشارکت 100 درصدی مردم ونیکوکاران انجام خواهد شد، بیان کرد: پروژه ساخت این مجموعه با شناسایی تعداد بسیار زیاد زوجین نیازمند (در خلال تحقیقات اهدای کمک جهیزیه)، که   مشخص شد که توانایی پرداخت اجاره حتی یک واحد کوچک را ندارند، کلید خورد ودر حال حاضر با همکاری و همیاری نوعدوستان و خیران گرامی، به مرحله اخذ پروانه ساخت و گودبرداری رسیده است.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: این موسسه جهت سرعت بخشیدن به امر ساخت و ساز، آمادگی خود را برای دریافت نذورات مردمی، اعلام می‌کند، این نذورات می‌تواند به نام فرد خیر و عزیزان در گذشته ثبت شود.

وی با بیان اینکه هزینه ساخت هر واحد مبلغ 200میلیون تومان برآورد می‌شود متذکر شد: اجرای این پروژه، موجب اشتغالزایی تعداد زیادی از جوانان جویای کار شهرمان را فراهم خواهد کرد.

اسماعیلی شماره‌های تماس 09139925585و 034323513 را برای مشارکت مردم و خیران جهت کمک به ساخت این پروژه اعلام کرد.