کد خبر: 89030

استاندار با اشاره به چاپ و توزیع ۱۰ هزار جلد قرآن برای مردم استان گفت: توسعه فعالیت‌های قرآنی در استان را یک ضرورت می‌دانیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، علی زینی‌وند در دیدار حجت‌الاسلام مهدی اخوان‌صباغ رئیس مؤسسه دارالقرآن الکریم با وی اظهار داشت: آماده همکاری برای توسعه فعالیت‌های قرآنی در استان کرمان هستیم.

وی با بیان اینکه زندگی مردم ایران با قرآن عجین بوده و قرآن از بدو تولد انسان تا ممات آدم برای او برنامه داشته و راهنمای انسان است گفت: در کشور فعالیت‌های قرآنی خوبی انجام شده اما هنوز جای کار دارد.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه برگزاری فعالیت‌های قرآنی با ذائقه نسل جوان یک ضرورت است افزود: رهبر معظم انقلاب به‌خوبی در ارتباط با قرآن صحبت می‌کنند و سخنان ایشان متناسب با روحیه نسل جوان است.

وی با بیان اینکه شبکه وسیعی با پشتوانه مالی گسترده به دنبال آن است تا قرآن را از مردم ما جدا کند و تاثیرگذاری قرآن کم شود ادامه داد: قرآن مفاهیم بشری عمیقی دارد که باید به آن توجه شود.

زینی‌وند با اشاره به اینکه چاپ و توزیع 10 هزار جلد قرآن را برای مردم استان کرمان با افتخار انجام می‌دهیم گفت: فضای استان کرمان یک فضای نورانی و معنوی متاثر از شهادت شهید سلیمانی است و توسعه فعالیت‌های قرآنی در استان را یک ضرورت می‌دانیم و در این زمینه تلاش خواهیم کرد.