کد خبر: 89035

با حضور استاندار کرمان سه پروژه بهداشتی و درمانی و بزرگترین واحد تولید ماسک پزشکی در جیرفت به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، با حضور علی ‌زینی‌وند استاندار کرمان سه پروژه طرح توسعه بیمارستان امام خمینی (ره)، ساختمان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و بزرگترین واحد تولید ماسک پزشکی در جیرفت به بهره‌برداری رسید.

اصغر مکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در این آیین افتتاح این پروژه‌ها اظهار داشت: طرح توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت با زیربنای 6 هزار مترمربع و اعتبار 311 میلیارد ریال شامل 8 اتاق عمل،13 اتاق زایمان (ال دی آر) در مجموع با80 تخت افتتاح شد.

وی با بیان اینکه ساختمان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با زیربنای یک هزار و 100 متر مربع و اعتبار 17.5 میلیارد ریال احداث شده افزود: با نصب سیستم سرمایشی و گرمایشی این پروژه به 20میلیارد ریال رسیده است به صورت رسمی افتتاح شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ادامه داد: ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با زیر بنای 4 هزار  مترمربع  و با اعتبار 171 میلیارد ریال نیز از جمله پروژه‌های بهداشتی و درمانی است که امروز به بهره برداری رسیده است.

مسلم مروجی‌فر رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان نیز در حاشیه افتتاح بزرگترین واحد تولید ماسک پزشکی در جیرفت اظهار داشت: این واحد با ظرفیت تولید سالانه 30 میلیون عدد ماسک و با سرمایه گذاری بیش از 2 میلیارد تومان و اشتغال 63 نفر به بهره‌برداری رسید.

وی عنوان کرد: واحد تولید انواع لوله پلی اتیلن با ظرفیت تولید سالانه 3 هزار تن و با سرمایه گذاری 20 میلیارد تومان و با اشتغال 20 نفر نیز با حضور استاندار کرمان به بهره‌برداری رسید.