کد خبر: 89040

فرمانده انتظامی استان کرمان بر ساخت ایست و بازرسی شهرستان انار برای مقابله با قاچاق در یکی از مهمترین مبادی ورودی و خروجی استان تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سردارعبدالرضا ناظری با اشاره به اینکه ایست و بازرسی شهرستان انار مصوبه شورای امنیت کشور است اظهار داشت: با پیگیری مسئولان استان کرمان این ایست و بازرسی مصوب و به استان ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه مکان این ایست و بازرسی انار با همکاری مسئولان محلی تعیین شده گفت: نیاز است سازمان‌های متولی این حوزه برای ساخت و ساز و فراهم نمودن زمینه لازم و آماده‌سازی محل اقدام کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: این محل هم از نظر ایمن‌سازی محور و اینکه دو لاین باید باهم یکی شود و هم از نظر سوله‌هایی که باید در محل مستقر شده و پاسگاهی که باید ساخته شود باید آماده شود.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان استانی و رده‌های متولی باید هر چه سریع‌تر برای فراهم نمودن زیرساخت‌های لازم برای ایست و بازرسی شهرستان انار اقدام کنند ادامه داد: این ایست و بازرسی در یکی از محور‌های مهم و ترانزیتی استان کرمان قرار دارد.

سردار ناظری با بیان اینکه این ایست و بازرسی هم در حوزه مبارزه با مواد مخدر و هم در مبارزه با قاچاق کالا و سوخت در استان کرمان اهمیت زیادی دارد گفت: شهرستان انار مهمترین معبر ورودی و خروجی استان کرمان است.

وی با اشاره به اینکه ایستگاه بازرسی شهرستان انار برای ما یک جایگاه خاص و ویژه دارد افزود: مسئولان استان باید نسبت به ساخت و راه‌اندازی این ایست و بازرسی هر چه سریع‌تر کمک کنند تا پلیس بتوانند برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم و برخورد با قاچاقچیان سوخت، انسان، کالا و مواد مخدر و کسانی که قصد اعمال مجرمانه و عبور از این محل را دارند اقدام کرده و با اقتدار با این افراد برخورد کند.