کد خبر: 89045

جمعی از مداحان و هیئتی‌ها در سراسر استان کرمان در شرایطی برای اهدای خون پیشگام شدند که منابع خونی به علت شیوع کرونا و کاهش اهدای خون وضعیت چندان مطلوبی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، جمعی از مداحان اهل‌بیت (ع) و هیئتی‌ها در سراسر استان کرمان به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) و ایام سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی اقدام به اهدای خون کردند و این در حالی‌ست که منابع خونی به علت شیوع کرونا و کاهش اهدای خون وضعیت چندان مطلوبی ندارد.

مسؤول سازمان بسیج مداحان استان کرمان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: در آستانه  شهادت حضرت زهرا (س) و ایام سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و به همت سازمان بسیج مداحان استان کرمان و کانون‌های زیرمجموعه در شهرستان‌ها در راستای کمک مؤمنانه صبح امروز 27 دی‌ماه جمعی از مداحان اهل بیت (ع) و هیئتی‌ها در سراسر استان با اهدای خون خود به کمک نیازمندان شتافتند.

مجید منصوری با تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی بیان داشت: حضرت فاطمه (س) به ما درس انفاق دادند و مکتب شهید سلیمانی هم به ما درس خدمت به جامعه می‌دهد، بنابراین در راستای کمک مومنانه امروز جمعی از مداحان و هیئتی‌ها در سراسر استان کرمان با مراجعه به پایگاه‌های انتقال اقدام به اهدای خون کردند.

وی با اشاره به اینکه مداحان و هیئتی‌های ما همیشه در صحنه خدمت‌رسانی حضور دارند و پیشگام هستند، بر تداوم امر خیر اهدای خون تاکید کرد و یادآور شد: مداحان و هیئتی‌های مرکز استان کرمان نذر مؤمنانه خود را در پایگاه انتقال خون انجام دادند.