کد خبر: 89110

برگه آزادی به تعدادی از مادرانی که به جرائم غیرعمد دربند زندان هستند با عنوان پویش «مادر به خانه برمی گردد» در محل گلزار شهدای کرمان اعطا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان در آیین آزادی مادران زندانی در کرمان در گلزار شهدای کرمان اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک ماهیت دارد و از ویژگی‌های مهم آن استکبارستیزی و استبداد زدائی، آزادی‌بخشی و استقلال طلبی است، اظهار داشت: نور امید را انقلاب اسلامی در دل مظلومان جهان روشن کرد.

وی افزود: همه فشارها از تحریم‌ها ظالمانه و توطئه‌ها و اقدامات ظالمانه را به‌کار گرفتند اما این ملت و این کشور همچنان با عهد و پیمانی که با شهدا و امام شهدا بستند مسیرشان را ادامه می‌دهند و از آن مواظبت می‌کند و دستاوردهای بسیار عظیمی هم به‌دست آوردند.

رئیس کل دادگستری کرمان ادامه داد: بعدی از ابعاد مکتب حاج قاسم سلیمانی کمک به افراد گرفتار در بند است، برخی از افرادی که در زندان هستند فقط به خاطر نداری و فقر در زندان هستند و خیران و کسانی هستند که تلاش می‌کنند برای رسیدگی به افراد زندانی که خدا به همه آنها خیر بدهد.

امیری مدیرکل زندان‌های استان کرمان اظهار داشت: در بحث مکتب حاج قاسم موضوع آزادی زندانیان را به همت سپاه استان دنبال می‌کنیم که در استان طی چند ماه گذشته 239 نفر از زندانیان استان آزاد شدند و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

دراین ایام به خاطر ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) زمنیه آزادی زندانیان بخصوص زنان را داشته باشیم که امروز 31 نفر با 26 میلیارد تومان بدهکاری و گذشت 16 میلیارد تومان و پرداخت یک میلیارد تومان کمک آزاد می‌شوند.