کد خبر: 89190

نماینده مردم شهرستان‌های کهنوج، منوجان، قلعه‌گنج، فاریاب و رودبار جنوب گفت: قول مساعد جهت اختصاص یک دستگاه MRI و پیگیری جدی تبدیل وضعیت بهورزان پنج شهرستان جنوبی را از وزیر بهداشت گرفتیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، منصور شکراللهی به بیان دستاوردهای دیدار خود با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پرداخت و اظهار داشت: در این دیدار  نمکی در زمینه رفع مشکلات بهداشتی حوزه پنج شهرستان جنوبی کرمان و تأمین تجهیزات بیمارستان‌های شهرستان‌های کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و  فاریاب قول مساعد داد.

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان بیان داشت: تلاش در زمینه تکمیل خانه‌های بهداشت نیمه تمام، تکمیل و تجهیز پایگاه‌های بهداشتی و درمانی پنج شهرستان و همچنین اختصاص یک دستگاه MRI از دیگر دستاوردهای دیدار با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

شکراللهی تصریح کرد: وزیر بهداشت نیز برای سفر به منطقه جنوب استان کرمان در اولین فرصت ممکن قول مساعد داد.

نماینده مردم شهرستان‌های کهنوج، منوجان، قلعه‌گنج، فاریاب و رودبار جنوب خاطرنشان کرد: همچنین مشکل تبدیل وضعیت ۱۰۶ نفر از بهورزان منطقه که از سال ۹۳ در این شرایط سخت مشغول خدمت به مردم هستند در این دیدار مطرح شد که  وزیر بهداشت قول پیگیری جدی برای حل مشکل این قشر زحمتکش را دادند.