کد خبر: 89239

استاندار کرمان با اشاره به اینکه قصد تخریب خانه‌ها و برخورد بی رحمانه با حاشیه‌نشینی نداریم گفت: با زمین‌خواران برخورد قاطع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، علی زینی‌وند در بازدید از حاشیه شهر کرمان در محله صیاد شیرازی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز با تعدادی از مدیران استان از حاشیه شهر کرمان بازدید شد اظهار داشت: حاشیه‌نشینی در کرمان بحث جدی است و جمعیت قابل توجهی از مردم کرمان در مناطق حاشیه شهر ساکن هستند.

وی با بیان اینکه حاشیه‌نشینی به هیچ عنوان قابل قبول نیست و باید این مناطق ساماندهی شوند افزود: قصد نداریم خانه افراد را تخریب کرده و با حاشیه‌نشینی برخورد بی رحمانه نداریم.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه قصد ما ساماندهی حاشیه‌نشینی در کرمان است گفت: مسئولان قصد کمک و خدمت دارند و از مردم درخواست داریم با ما همکاری کنند.

وی با بیان اینکه مردم می‌توانند با مراجعه به بخشداری، فرمانداری و شهرداری اطلاعات لازم را بگیرند ادامه داد: کارگروه‌های ویژه‌ای برای ساماندهی حاشیه‌نشینی در شهر کرمان تشکیل شده است.

زینی‌وند با اشاره به اینکه شناسنامه هر منطقه حاشیه‌نشینی در استان مشخص است و با زمین‌خواران برخورد قاطع می‌شود افزود: ساماندهی حاشیه‌نشینی شهر کرمان در دستور کار جدی مسئولان است.

استاندار کرمان با بیان اینکه بازدید از مناطق حاشیه‌نشینی شهر کرمان به صورت میدانی و با حضور مدیران مربوطه شهری، امنیتی و قضایی انجام می‌شود گفت: تصمیمات لازم در هر منطقه گرفته می‌شود.

به گزارش تسنیم، استاندار کرمان امروز عصر به همراه یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان و معاونین سیاسی و عمرانی استانداری، مدیران کل راه و شهرسازی، بهزیستی، فرماندار شهرستان کرمان، عالم‌زاده شهردار کرمان از یکی از مناطق حاشیه‌نشینی در شهر کرمان بازدید میدانی کردند.