کد خبر: 89356

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: در عملیات شبانه ماموران پایگاه امنیت عمومی این فرماندهی از یک محل دپو، بیش از 38 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق کشف و یک متهم در این رابطه دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، مهدی پورامینایی اظهار داشت: ماموران پایگاه امنیت عمومی شهرستان کرمان با رصد اطلاعاتی از نگهداری مقادیری فرآورده نفتی قاچاق در یک کارگاه در حاشیه شهر اطلاع یافتند و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار آنان قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا و با هماهنگی دستگاه قضائی ماموران طی عملیاتی شبانه در بازرسی از این محل موفق شدند از بشکه‌های جاساز شده داخل یک انبار 20 هزار و 20 لیتر نفت سفید فاقد مجوز و همچنین 18 هزار لیتر متانول که به صورت ماهرانه‌ای در یک تانکر در زیر زمین جاساز شده بود کشف و یک متهم را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به کشف 38 هزار لیتر فرآورده نفتی که به انگیزه قاچاق در این محل دپو شده بود، بیان داشت: با تشکیل پرونده در این رابطه متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

پورامینایی خاطرنشان کرد: پلیس کرمان در راستای تحقق شعار سال، با جدیت با قاچاق سوخت به عنوان یک مانع اقتصادی مقابله می‌کند و شهروندان گرامی می‌توانند با گزارش  فعالیت‌های مجرمانه سودجویان، خادمان خود را در این زمینه یاری کنند.