کد خبر: 89449

زلزله ۴.۱ ریشتری حوالی هجدک شهرستان راور در استان کرمان خسارتی نداشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، زلزله‌ای به بزرگی 4.1 ریشتر ساعت 2:07:50 بامداد امروز حوالی هجدک شهرستان راور در استان کرمان را لرزاند که این زمین لرزه در طول جغرافیایی 57.23، عرض جغرافیایی 30.78 ریشتر و در عمق 10 کیلومتر به وقوع پیوست.

رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان استان کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به وقوع زلزله 4.1 ریشتری در 22 کیلومتری هجدک در شهرستان راور اظهار داشت: این زمین لرزه که در 35 کیلومتری چترود و 43 کیلومتری کاظم آباد به وقوع پیوست خوشبختانه خسارت جانی و مالی نداشت.

وی ادامه داد: با توجه به گزارشات دهیاران منطقه و بازدید تیم عملیاتی هلال احمر مستقر در هجدک، زمین لرزه 4.1 ریشتری بامداد امروز خسارتی نداشته و فقط ساکنین منطقه کمی دچار ترس شده بودند.

به گزارش تسنیم مجید سعیدی مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان نیز زلزله هجدک را بدون خسارت اعلام کرد و اظهار داشت: با توجه به بررسی به‌ عمل آمده، زمین‌لرزه 4.1 ریشتری بامداد امروز در منطقه هجدک از توابع بخش کوهساران شهرستان راور خارج از مناطق مسکونی و تاکنون فاقد خسارات و تلفات بوده است.