کد خبر: 87228

مهدی معنویان مدیرعامل آژانس هواپیمایی همسفر کبوتران حرم:

هزینه ی دریافتی از زائران پیاده روی اربعین مبلغ یک میلیون و ۳۴۰ هزار تومان است که به صورت نقد و اقساط دریافت می شود که شرایط اقساطی به زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، مدیرعامل آژانس هواپیمایی همسفر کبوتران حرم از ثبت نام و راه اندازی بزرگترین کاروان پیاده روی اربعین حسینی استان کرمان با حضور بیش از ۲۰۰۰ زائر در دومین سال متوالی خبر داد.

مهدی معنویان در گفتگو اختصاصی با خبرگزاری کرمان خبر اظهارداشت : به مناسبت نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی و استقبال و درخواست مکرر زائرین ثبت نام پیاده روی اربعین از هفتم مهرماه آغاز و تا چهارم آبان ماه ادامه خواهد داشت .

وی به مراحل ثبت نام اشاره کرد و افزود : متقاضیان می‌توانند مشخصات خود را به صورت اینترنتی و با مراجعه به کافی نت با پرداخت ۳۷۱ هزار تومان در سامانه سماح ثبت نام و پس از دریافت کد رهگیری جهت انجام ادامه مراحل ثبت نام به آژانس مربوطه مراجعه  کنند.

معنویان با اشاره به اینکه زمان صدور ویزا حدوداً چهار روز است  و فقط یک  ماه اعتبار دارد خاطرنشان کرد: تاریخ حرکت پیاده روی به زمان صدور ویزای شخص بستگی دارد و افراد پس از دریافت  ویزا می توانند حرکت کنند.

مدیرعامل آژانس هواپیمایی کبوتران حرم افزود : هزینه ی دریافتی از زائران پیاده روی اربعین  مبلغ یک میلیون و ۳۴۰ هزار تومان است که به صورت نقد و اقساط دریافت می شود که شرایط اقساطی به زودی اعلام خواهد شد.

وی با اعلام اینکه این آژانس در صورت درخواست مسافر و پرداخت هزینه از سوی وی ،ترانسفر داخلی از کرمان تا مرز و از مرز تا کرمان در اختیار زائر قرار می دهد ابراز کرد : آژانس در نظر دارد کاروانی را در تاریخ ۲۳ مهر از کرمان با خدمات ترانسفر داخل خاک ایران تا مرز همراه با غذا و بلعکس ،ترانسفر بین شهری داخل خاک عراق از کربلا به نجف و نجف به کاظمین و سامرا اعزام کند که در تاریخ ۶ آبان باز می گردند.

مدیرعامل دفتر هواپیمایی کبوتران حرم  در پایان گفت : متقاضیان در نظر داشته باشند که تعداد ثبت نام زائرین محدود می باشد و زائرین می‌توانند در اسرع وقت به آژانس هواپیمایی همسفر کبوتران حرم باشماره تلفن ۳۶۲۶- ۰۳۴ ، به آدرس خیابان فابریک، رو به روی پمپ بنزین مراجعه نمایند.