کد خبر: 87249

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان:

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان از ادامه بارش های رگباری طی هفته جاری در اغلب نقاط استان کرمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ مریم سلاجقه در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش های رگباری در رابر و لاله زار طی روز گذشته اظهار کرد: همچنین روز گذشته غبار باعث کاهش دید در رفسنجان به پنج کیلومتر و در جیرفت و بم به هفت کیلومتر شد و در اغلب شهرها افزایش ابر را شاهد بودیم.

وی با اشاره به اینکه در ساعات بعدازظهر امروز هم شاهد افزایش ابر در سطح استان کرمان خواهیم بود، افزود: این افزایش ابر در مناطق جنوب غرب و غرب استان کرمان بارش های رگباری به همراه رعد و برق را به دنبال خواهد داشت.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان تصریح کرد: این شرایط جوی تا پایان هفته با شدت و ضعف به طور متناوب در بیشتر مناطق استان کرمان ادامه خواهد داشت.

وی از مردم خواست که طی هفته جاری از تردد در حاشیه رودخانه ها و صعود به ارتفاعات پرهیز کنند و افزود: در مناطق شرقی استان کرمان پدیده وزش باد را داریم که در مناطق مرکزی استان مانند بم شاهد بارش های پراکنده خواهیم بود.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان تصریح کرد: صبح امروز دمای هوا در شهر کرمان ۱۰ درجه ثبت شد که پیش بینی می شود در گرم ترین ساعات به ۲۴ درجه برسد.

سلاجقه عنوان کرد: لاله زار خنک ترین صبح در استان کرمان با دمای چهار درجه سانتیگراد و قلعه گنج، کهنوج و رودبار جنوب با دمای  ۳۷ درجه سانتیگراد گرم ترین صبح را داشتند.

انتهای پیام/