کد خبر: 87266

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت : در حوزه ۳۳ دستگاهی که مشمول نظام بودجه استانی هستند و عملا به طور مستقیم مدیریت استانی بر روی آن ها نظر دارد ، تقریبا هیچ فردی را در سمت های فعلی مدیریتی مشمول این مصوبه نداریم .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ جعفر رودری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان در گفتگو با خبرنگار راه آرمان در رابطه با قانون منع به کارگیری قانون بازنشستگان اظهار داشت : دستگاه های اجرایی که در سطح استان مشغول به فعالیت و خدمت هستند را می توان به چند دسته تقسیم بندی کرد.

وی گفت : در استان ۳۳ دستگاه هستند که مشمول نظام بودجه استانی می شوند و از استان بودجه دریافت می کنند و ارتباط مستقیم با مدیریت استان به دلیل تشکیلات ساختار و مسائل این چنینی دارند .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان خاطر نشان کرد : یکسری از دستگاه ها در قوه مجریه هستند و در واقع بودجه و تشکیلات آن ها کاملا ملی است و یکسری دیگر از دستگاه ها خارج از قوه مجریه می باشند .

رودری با بیان این که اطلاعات گروه اول کامل می باشد ، یادآور شد : در حوزه ۳۳ دستگاهی که مشمول نظام بودجه استانی هستند و عملا به طور مستقیم مدیریت استانی بر روی آن ها نظر دارد ، اطلاعات این دستگاه ها را گرفته ایم .

وی بیان کرد : تقریبا هیچ فردی را در سمت های فعلی مدیریتی مشمول این مصوبه نداریم ؛ اگرچه ۶ دستگاه هستند که در واقع بازنشسته ایثارگر بازگشت به کار دارند از جمله استانداری ، سازمان ورزش و جوانان ،جهادهای کشاورزی شمال و جنوب و صنعت ، معدن و تجارت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان ادامه داد : اما این افراد مشمول بازنشستگی مربوط به این مصوبه نمی شوند و قانون بازگشت به کار بازنشستگان ایثار گر با این مصوبه متفاوت است .

رودری با بیان این که ما در ۳۳ دستگاه مشمول نظام بودجه استانی تا کنون فردی را که در جایگاه مدیریتی مشمول این مصوبه تا این لحظه شود نداریم ، افزود : در سایر موارد مکاتباتی با سایر دستگاه ها انجام داده ایم که در گام اول آن بخش هایی که اطلاعات را به استان ارائه می کنند ما بتوانیم اطلاعاتی داشته باشیم .

وی تشریح کرد : تا اگر دولت دستگاه های اجرایی سازوکار اجرایی بر آن اعمال بکنند مطابق با آن حرکت کنیم و آن چه مشخص است ابهام خاصی برای اجرای این مسئله وجود ندارد و قائدتا با توجه به مصوبه ای که اگر نهایی و به دستگاه های زیربط اعلام شود قابل پیگیری و رصد است تا در سطح استان پیگیری شود .

انتهای پیام/