کد خبر: 87301

سرپرست استانداری کرمان تاکید کرد

سرپرست استانداری کرمان تاکید کرد که برای واگذاری پروژه های نیمه تمام باید به صورت مستمر گزارش دهی شود و روند پیشرفت آن به خوبی دنبال شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛محمدجواد فدائی  در شورای برنامه ریزی و مدیریت استان کرمان با اشاره به اینکه تا ۱۵ آبان ماه باید حداقل ۷۰ درصد جذب اسناد خزانه در استان انجام گیرد، گفت: دستگاه هایی که تا پایان آبان ماه در تخصیص اعتبارات مربوط به بند ز تبصره ۵ به مبلغ ۱۴۳٫۵ میلیارد تومان اقدام لازم را انجام نداده باشند، در تخصیص اعتبارات هزینه ای و جاری آنها بازنگری خواهد شد.

آنطور که ایرنا نوشته وی افزود: برای تامین اعتبار پروژه های ملی در حوزه آب و برق لازم است که نشست مشترکی با وزیر نیرو و مدیران سازمان برنامه و بودجه داشته باشیم و عقب افتادگی های سال های قبل در این حوزه را جبران کنیم.

وی با اشاره به اینکه با مدیران استانی و ملی پیگیری هایی برای افزایش سهم بودجه استان داشته ایم، عنوان کرد: در جذب برخی بخش های بودجه ۹۷ عقب هستیم و باید جبران شود.

فدائی بر استفاده حداکثری از ظرفیت های بودجه ۹۷ تاکید کرد و ادامه داد:برای تدوین لایحه بودجه ۹۸ نیز باید پیگیری های دستگاهی برای اختصاص اعتبارات مورد نیاز به دستگاه ها انجام شود.


انتهای پیام/