کد خبر: 87316

در موکب حسینی ماهان کرمان صورت می‌گیرد

موکب خدمتگزاران حسینی در ماهان کرمان آماده پذیرایی از 85 هزار رائر پیاده‌روی اربعین و زائران امام رضا (ع) از کشورهای مختلف است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، موکب خدمتگزاران حسینی در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع روبه‌روی پلیس راه ماهان کرمان راه‌اندازی شده و این موکب با امکانات سرویس بهداشتی، حمام، پزشک، آشپزخانه و نمازخانه به صورت دائم آماده پذیرایی از زائران اباعبدالله الحسین (ع) و زائران امام رضا(ع) است.

علی لنگری‌زاده مسؤول موکب خدمتگزاران حسینی در حاشیه استقبال از زائران پیاده‌روی امام حسین (ع) اظهار داشت: این موکب خدمتگزاران در سال ۹۵ با همت جمعی از مردم و مسئولان شهر ماهان و استان راه‌اندازی شد و به بیش از ۱۵ هزار نفر از زائران امام حسین(ع) در سال اول خدمت‌رسانی کرد.

وی گفت: سال گذشته با توجه به فراهم کردن بخشی از امکانات مورد نظر توانستیم به بیش از ۵۰ هزار نفر از زائران اربعین امام حسین(ع) که از کشورهای پاکستان، کشمیر و شهرهای جنوب‌شرق ایران بودند خدمات‌رسانی کرده غذای گرم تهیه و بین آنها توزیع شود.

مسؤول موکب خدمتگزاران حسینی افزود: سال گذشته متأسفانه با توجه به مشکلات زیرساختی از پذیرایی بیش از ۳۵ هزار زائر دیگر محروم شدیم و نتوانستیم میزبان خوبی برای آنها باشیم.

لنگری‌زاده تصریح کرد: این موکب با امکانات سرویس بهداشتی، حمام، پزشک، آشپزخانه و نمازخانه به صورت دائم آماده پذیرایی از زائران است و مردم و خیرانی که نذری دارند می‌توانند در این زمینه کمک کنند.

منبع/فارس

انتهای پیام