کد خبر: 87340

فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف ۴۸۶ کیلوگرم تریاک و حشیش و دستگیری ۵ قاچاقچی در عملیات ماموران انتظامی شهرستان ارزوئیه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ سردار رضا بنی‌اسدی‌ فر فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار داشت: با اشرافیت کامل اطلاعاتی و کنترل محورهای مواصلاتی ماموران پاسگاه انتظامی دولت و صوغان با همکاری دیگر پرسنل انتظامی از قصد قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر به استان‌های مرکزی کشور مطلع شده و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: بلافاصله ماموران انتظامی اقدام به اجرای تور ایست بازرسی مقطعی در مسیرهای تردد قاچاقچیان کرده که قاچاقچیان با اطلاع از حضور ماموران به سمت بیابان متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه با تلاش ماموران و پس از تعقیب و مراقبت در نهایت در این رابطه یک دستگاه خودرو و دو دستگاه موتورسیکلت توقیف و 5 نفرمتهم دستگیر شدند بیان کرد: در بازرسی از خودروها موادی کشف نشد ولی پس از بررسی دقیق و تخلیه اطلاعاتی متهمان، محل دپوی مواد افیونی که در زیر خاک و در بیابان‌های اطراف بود شناسایی شد.

وی عنوان کرد: پس از شناسایی محل اختفای مواد 269 کیلو و 500 گرم حشیش و 216 کیلو و 600 گرم تریاک کشف شد.

بنی‌اسدی‌فر افزود: گشت‌زنی‌های شبانه روزی ماموران انتظامی در مناطق کویری و صعب‌العبور کرمان، در کنار اقدامات اطلاعاتی، همواره سد راه سوداگران مرگ بوده و باندهای تهیه و توزیع مواد افیونی را ناکام گذاشته است.

انتهای پیام/