کد خبر: 87361

رئیس اداره بیمه‌گری سلامت کرمان:

رئیس اداره بیمه‌گری و درآمد اداره کل بیمه سلامت استان کرمان گفت: حذف دفترچه بیمه سلامت در دستور کار است و تا هشت ماه آینده باید دفترچه‌ها در سطح استان جمع شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛  امید نیکوبخت در حاشیه آیین افتتاح طرح صدور دفاتر بیمه سلامت در منطقه ابارق و تهرود این شهرستان ضمن تبریک هفته بیمه سلامت‌ اظهار داشت: ابتدایی‌ترین خدمات ما صدور دفترچه بیمه سلامت است که باید در نقاط مختلف کشور انجام شود.

رئیس اداره بیمه‌گری و درآمد اداره کل بیمه سلامت استان کرمان افزود: ما سازمانی هستیم که اولویت اصلی ما الکترونیکی شدن خدمات است تا وقت و هزینه مردم‌ مدیربت شود.

نیکوبخت با بیان اینکه استان کرمان پایلوت چند طرح کشوری هستیم، خاطرنشان کرد: حذف دفترچه در دستور کار است و تا هشت ماه آینده باید دفترچه‌ها جمع شوند.

وی تصریح کرد: ما با صدور دفترچه کاغذی کار را آغاز کردیم و به دنبال آن باید آموزش‌های لازم را ارائه کنیم و به الکترونیکی شدن دفترچه‌ها برسیم و سعی داریم خدماتی که در مرکز استان ارائه می‌شود در دفاتر روستایی هم داشته باشیم.

به گزارش فارس در شهرستان بم ۲۲۰ هزار بیمه شده روستایی وجود دارد و در سطح شرق استان ۱۳ دفتر پیشخوان در راستای صدور دفترچه بیمه فعالیت دارند.

انتهای پیام/