کد خبر: 87413

تیم زورخانه ای و کشتی پهلوانی جوانان استان کرمان در مسابقات قهرمانی کشور که به میزبانی کردستان برگزار شد، با کسب 10 مدال رنگارنگ خوش درخشید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، مسابقات پهلوانی و زورخانه ای قهرمانی کشور با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور به میزبانی استان کردستان برگزار شد.

تیم زورخانه ای و کشتی پهلوانی جوانان استان کرمان به مربیگری امیر عباسی و حجت ایرانمنش و سرپرستی مصطفی حسین نژاد در این رقابت ها حضور یافت.

در نهایت ورزشکاران کرمانی با کسب 10 مدال ( ۴ مدال نقره و ۶ نشان برنز) در رشته های هنرهای فردی و کشتی پهلوانی به کار خود پایان دادند.

بر این اساس، محمد جواد زین الدین میل باز بار منفی ۷۰ کیلو توانست به مقام دوم قهرمانی جوانان کشور برسد و مهدی پاکزاد میل بار منفی ۸۰ کیلو نیز به عنوان سوم رقابت ها دست یافت.

محمد رضا خیرمند چرخ تیز منفی ۷۰ کیلو مقام دوم را تصاحب کرد و سید مهدی معین الدینی چرخ تیز منفی ۸۰ کیلو نیز سوم شد.

علی لری میل باز منفی ۹۰کیلو به مقام سوم مشترک رسید و محمدرضا پور اسکندری کباده زن منفی ۸۰ کیلو هم توانست مقام سوم مشترک مسابقات قهرمانی جوانان را به خود اختصاص داد.

مهرداد احمدی کباده زن منفی ۷۰ کیلو عنوان دوم مسابقات را از آن خود کرد و عباس شیرازی کباده زن منفی ۹۰ کیلو نیز مقام سوم را تصاحب کرد.

امیر حسین صابر ماهانی در رشته کشتی پهلوانی منفی ۶۰ کیلو گرم مقام دوم رقابت ها را کسب کرد و حمید شاه محمد پور در رشته کشتی پهلوانی منفی ۷۰ کیلوگرم نیز سوم شد.

منبع/باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/