کد خبر: 87429

۱۳ آبان نماد وحدت ملی؛

امروز با حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان توطئه های دشمنان نقش بر آب شد و ملت ایران نشان دادند فشارها و دسیسه چینی های دشمنان وحدت ملی را بیش از پیش تقویت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ مردم دیار کریمان امروز همراه و هم صدا با مردم کشور در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با مشت های گره کرده روحیه استکبارستیزی و ولایتمداری خود را به جهانیان نشان دادند.

حضور پرشکوه و مقتدرانه مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان پاسخی محکم و قاطع به دسیسه ها و دشمنی های پی در پی استکبار در طول عمر ۴۰ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است.

مردم شهر کرمان از ساعت ها قبل از آغاز راهپیمایی ۱۳ آبان در چهار راه توحید حضور پیدا کردند و با در دست داشتن پلاکاردها و پرچم کشورمان به سمت حسینیه ثارالله طی مسیر کردند.

امروز همه آمده اند از زن و مرد، پیر و جوان و کودک؛ همه آمده اند تا با حضور خود مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی کوبیده و به جهانیان ثابت کنند همواره همراه و پشتیبان انقلاب و نظام بوده و سربازان گوش به فرمان ولایت فقیه هستند.

«مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد»، «الله اکبر»، «ما اهل کوفه نیستیم؛ علی تنها بماند» از جمله شعارهایی است که در این آیین سر داده شد.

هرگز تحت سلطه استکبار قرار نخواهیم گرفت

علی رجبی از جمله افرادی است که در این راهپیمایی حضور پیدا کرده است. او در گفتگو با مهر اظهار کرد: دشمنان نظام در طول ۴۰ انواع تحریم ها را به کشور عزیزمان ایران تحمیل کرده اند. هدفشان تحت سلطه قرار دادن ایران است و عزت ایرانی هیچگاه چنین چیزی را قبول نخواهد کرد. ما همواره گوش به فرمان رهبر بوده و در برابر توطئه های استکبار سر خم نمی کنیم.

اسماعیل مهرپرور که دست در دست فرزند خردسالش در راهپیمایی حضور پیدا کرده است به مهر گفت: دشمنی استکبار جهانی دشمنی با اسلام است و می خواهند میهمن اسلامی را تحت فشار قرار داده تا مردم را از اسلام و دیانت دور کنند. امروز به اینجا آمده ام تا بگویم همواره پشتیبان نظام بوده و در راه اسلام از جان خود هم خواهم گذشت.

مریم پورابراهیمی هم در گفتگو با مهر اظهار کرد: آمریکا بداند با تحمیل فشارها و تحریم ها نمی تواند در اعتقاد ما کوچکترین خللی ایجاد کند. پشتیبانی ما از انقلاب و نظام ریشه در باورهای ما دارد و با وحدت و هم دلی جانانه از نظام دفاع می کنیم.

بهت دشمنان از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان هم در گفتگو با مهر مردم را صاحبان اصلی نظام و انقلاب دانست و گفت: حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی ضد استکباری ۱۳ آبان ستودنی است.

مهدی صدفی با اشاره به اینکه این راهپیمایی در بیش از ۱۰۰ منطقه کرمان برگزار شد، اظهار کرد: حضور گسترده مردم جهانیان را در بهت و ناباوری فرو برده است.

وی از ۱۳ آبان به عنوان نقطه عطف در تاریخ انقلاب اسلامی نام برد و گفت: مبارزه با ظلم، بی عدالتی و مستکبران پیام راهپیمایان ۱۳ آبان است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: از حضور و مشارکت مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان که همواره پشتیان و حامی نظام هستند تشکر می کنم.

جنایات و دشمنی های آمریکا علیه ملت ایران به عاملی تبدیل شده که وحدت ملی را بیش از پیش تقویت کرده و همانگونه که امروز مشاهده کردیم ملت ایران در گوشه گوشه کشورمان با وحدت و همدلی فریاد استکبارستیزی و انزجار از استکبار را سر دادند.

راهپیمایی ضد استکباری ۱۳ آبان در سراسر استان کرمان با حضور گسترده مردم ولایتمدار برگزار شد و در پایان راهپیمایی قطعنامه قرائت و با تکبیر راهپیمایان توسط حضار تایید شد.

منبع/مهر

انتهای پیام/

 

ادامه اخبار