کد خبر: 87494

آقایان به‌اصطلاح دولتمرد! یک مهد کودک را هم 160 روز به دست سرپرست نمی‌سپارند که شما بزرگ‌ترین استان کشور را این‌گونه به خود وانهاده‌اید.

کرمان خبر / بیش از 160 روز از استعفای استاندار کرمان می‌گذرد و این استان علیرغم تذکرات و هشدارهای نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان مردم در مجلس و رسانه‌ها به عنوان زبان گویای مردم همچنان بدون استاندار به حال خود رها شده است.

شاید برای انتخاب و معرفی استاندار کرمان باید منتظر نتایج برجام باشیم! ما که به ادعای رییس جمهور همه‌ی مشکلاتمان به برجام و مذاکره گره خورده بود، شاید این یک قلم از یادشان رفته و در بندهای برجام نگنجانده‌اند!

آقایان به‌اصطلاح دولتمرد! یک مهد کودک را هم 160 روز به دست سرپرست نمی‌سپارند که شما بزرگ‌ترین استان کشور را این‌گونه به خود وانهاده‌اید.

آیا کسی که نمی‌داند فردا بر مسند سرپرستی استانداری خواهد بود یا نه، می‌تواند برای آینده‌ی استان برنامه‌ریزی کند؟

سرپرست استانداری کرمان به گواه رسانه‌ها در تاریخ 1/7/97 از عادت کردن ادارات به حرکت لاک‌پشتی انتقاد می‌کند؛ این چه مفهومی جز رکود و نخوت در مدیریت استان دارد؟

در استان و مملکت قحط الرجال نیست و عدم توانایی در معرفی استاندار برای استان کرمان تنها ریشه در زند و بندهای سیاسی دارد.

کسانی که شیره‌ی جان استان را در دوره‌های قبل کشیده‌اند، هنوز از فسیل استان دست برنمی‌دارند و به خاطر منافع سیاسی و حزبی، چوب لای چرخ مدیریت استان می‌گذارند، به‌راستی اینان دلسوز این مردمند؟

آقای رییس جمهور! و آقای وزیر کشور! این مردم در فرآیند انتخابات یک روزه، برای کشور رییس جمهور و نماینده مجلس انتخاب می‌کنند آنگاه شما با گذشت بیش از 160 روز از استعفای استاندار سابق کرمان از انتخاب یک گزینه‌ی خادم و متعهد و دردآشنا عاجزید؟

تا کی مردم استان کرمان باید چوب سیاسی کاری‌ها را بخورند؟ استان در بی‌برنامگی و عقب‌ماندگی دست و پا می‌زند آنوقت برخی در همین استان دَم از رفع حصر میزنند!

وزیر محترم کشور در این مدت بارها وعده داده که به‌زودی استاندار کرمان معرفی می‌شود....کو؟ کجا؟ تا کی به انتظار وعده‌های شما؟

از برجامتان که گلابی به ثمر نرسید حداقل استان‌ها را دریابید.