کد خبر: 87496

عضو شورای شهر کرمان مطرح کرد ؛

عضو شورای شهر کرمان گفت : ما پیگیر اتمام پروژه های شهری هستیم و پروژه پل ابوذر نیز تا پایان سال جاری کار سیگمنت هایش تمام شده و بهره برداری از آن در اوایل سال آینده صورت می گیرد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ علی بهرامی عضو شورای شهر کرمان در بازدید از غرفه آرمان کرمان در چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان کرمان در رابطه با پروژه های شهر کرمان اظهار داشت : شهرداری همه تلاش خود را در جهت اتمام پروژه های شهری انجام می دهد ولی متاسفانه به دلیل نوسانات قیمتی شرکت های خصوصی پول خود را نقدی دریافت می کنند.

وی گفت : مثلا در خصوص پروژه آزادی وظیفه تاسیسات برق پروژه بر عهده شهرداری است و شهرداری به دلیل نداشتن پول نقد نمی تواند با این شرکت ها قرارداد ببندد.

عضو شورای شهر کرمان خاطر نشان کرد : ما پیگیر اتمام پروژه های شهری هستیم و پروژه پل ابوذر نیز تا پایان سال جاری کار سیگمنت هایش تمام شده و بهره برداری از آن در اوایل سال آینده صورت می گیرد .

بهرامی در پایان در خصوص چالش سیاسی در شورای شهر بیان کرد : در شورای شهر تنها اختلاف سلیقه بین اعضا وجود دارد و تمامی اعضا با هم همدل هستند و من تا کنون هیچ سیاسی کاری در شورا ندیده ام .

وی درپایان افزود : اختلاف نظرهای بنیادی در شورا وجود دارد ولی تا کنون باعث نشده که به امور شهری ضربه بخورد.

انتهای پیام/