کد خبر: 87544

دادستان رودبار جنوب خبر داد

دادستان عمومی وانقلاب رودبار جنوب گفت: با رایزنی دادستانی با بزرگان و معتمدان محلی، صبح امروز دو نفر از متهمان پرونده شهادت شهید جرجندی تحویل دستگاه قضائی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، حامد عمرانی اظهار داشت: بلافاصله پس از اعلام خبری مبنی بر درگیری مسلحانه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودبار جنوب با اشرار مسلح که منجر به شهادت یکی از ماموران خدوم ناجا شد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت و جلسه شورای تامین شهرستان تشکیل شد.

دادستان عمومی وانقلاب رودبار جنوب تصریح کرد: در حال حاضر پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی، عاملان اصلی این پرونده شناسایی شده‌اند و دستورات قضائی لازم برای دستگیری متهمان اصلی  صادر شده است.

وی گفت: پس از رایزنی‌های صورت گرفته و با همکاری سران طوایف و نیروهای امنیتی صبح امروز دو نفر از عوامل شهادت شهید جرجندی‌نژاد به نام‌های (الف.ش) و (ع.س) بازداشت شده‌اند و بازجویی از متهمان در دادسرای عمومی و انقلاب رودبار جنوب در حال انجام است.

پیکر پاک شهید مدافع وطن «استواریکم سجاد جرجندی‌نژاد» که شامگاه شنبه 26 آبان ماه توسط اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر و در حین انجام مأموریت به درجه رفیع شهادت نائل آمد روز گذشته بر دستان مردم شهیدپرور شهرستان رودبار جنوب تشییع شد.

انتهای پیام/