کد خبر: 87550

فرماندار شهرستان منوجان از برگزاری هشتمین آئین برادری جنوب و شرق استان کرمان به میزبانی شهرستان منوجان خبر داد و گفت: این آئین حول محور مشترکات بین برادران شیعه و اهل سنن برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛محمد حجتی‌پور در گفت‌وگو با تسنیم ، با تبریک آغاز هفته وحدت و با اشاره به برگزاری آئین برادری جنوب و شرق استان کرمان صبح امروز در این شهرستان اظهار داشت: شهرستان منوجان امسال میزبان هشتمین دوره این آئین ارزشمند است.

فرماندار منوجان هدف از برگزاری این آئین را تحکیم بیشتر وحدت و برادری در بین برادران شیعه و اهل تسنن دانست و افزود: در این آئین تلاش می‌شود تا حول محور مشترکات بر وحدت و برادری بین شیعه و سنی افزوده شود.

وی با بیان اینکه بر ایجاد و حفظ وحدت در بین مسلمان در آموزه‌های اسلامی تاکید فراوانی شده است گفت: هر کس که قدمی در راستای ترویج و تحکیم وحدت بیشتر بین مسلمان از شیعه و اهل تسنن بردارد عبادت کرده است.

حجتی‌پور با بیان اینکه امیدواریم این آئین دستاوردها و برکات خوبی به همراه داشته باشد عنوان کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان و محمدجواد فدایی استاندار کرمان میهمان ویژه هشتمین آئین برادری در منوجان هستند.

انتهای پیام/