کد خبر: 87804

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به اینکه سه مجموعه فرهنگی ورزشی مربوط به جمعیت هلال‌احمر در دهه فجر در کرمان افتتاح می‌شود گفت: بیش از سه میلیارد تومان از کمک خیرین به هلال‌احمر استان در جهت محرومیت‌زدایی استان هزینه شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، رضا فلاح شامگاه سه شنبه در دیدار پیوندی رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور با فدایی استاندار کرمان با اشاره به اینکه امروز موقوفات رفسنجان تعیین تکلیف شدند اظهار داشت: افتتاح مجموعه ورزشی فرهنگی را در رفسنجان داشتیم.

وی با بیان اینکه سه مجموعه فرهنگی ورزشی مربوط به جمعیت هلال‌احمر در دهه فجر افتتاح می‌شود گفت: هلال احمر 43 هزار مترمربع انبار در استان کرمان دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به اینکه بیش از 250 نفر از مربیان متخصص هلال‌احمر کشور در کرمان دوره آموزشی می‌بینند افزود: کاروان‌های سلامت در ریگان در جمع مردم حضور یافته و مردم را ویزیت رایگان کردند.

وی با بیان اینکه امسال بیش از سه میلیارد تومان از کمک خیرین به هلال‌احمر استان در جهت محرومیت‌زدایی استان هزینه شده است عنوان کرد: بیش از هشت هزار دانش‌آموز در استان در قالب طرح دادرس آموزش دیدند.

فلاح با اشاره به اینکه سه داروخانه از 13 داروخانه جمعیت هلال‌احمر کشور در استان کرمان است که در شهرهای کرمان رفسنجان و سیرجان خدمات‌رسانی می‌کنند گفت: 43 هزار نفر نیروی امدادگر و عضو جمعیت در استان کرمان داریم که هیچ حقوقی دریافت نمی‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به اینکه 200 خانه هلال در روستاها و دورترین نقاط استان در دو سال گذشته راه‌اندازی شده است افزود: جمعیت هلال‌احمر در بحث آسیب‌های اجتماعی هم وارد شده و بیش از 5 هزارنفر دانش‌آموزان حاشیه شهر کرمان در دوره‌های آموزشی آسیب‌های اجتماعی شرکت کردند.

تسنیم

انتهای پیام/