کد خبر: 87854

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج از کشف یک محموله مواد مخدر از نوع هروئین که به طرز ماهرانه ای در کف یک دستگاه وانت نیسان جاسازی شده بود،خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ،رحمان مزیدی رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج از کشف یک محموله مواد مخدر از نوع هروئین که به طرز ماهرانه ای در کف یک دستگاه وانت نیسان جاسازی شده بود،خبر داد و گفت:ارزش ریالی مواد مخدر کشف شده بالغ بر 5میلیارد و 335 میلیون تومان است.

 مزیدی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در این عملیات ۱۷۵کیلو و ۵۵۸گرم هروئین و همچنین ۳۰کیلو گرم حشیش ،۱۶ کیلو و ۷۹۶گرم تریاک کشف و ضبط شده است.

این مقام قضائی افزود :در این رابطه یک قاچاقچی اهل استان سیستان وبلوچستان دستگیر و یک دستگاه خودروی وانت سایپا توقیف شده است.

پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی،مشخص گردید،قاچاقچیان مواد مخدر قصد انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر را از پهنای جغرافیایی استان کرمان به مقصد پایتخت کشور(تهران) را دارند.

وی افزود : بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دستگاه قضائی و ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج قرار گرفت و دستورات قضائی لازم جهت شناسایی و انهدام محموله مذکور صادر گردید.

مزیدی،رئیس حوزه قضائی شهرستان فهرج در پایان از تلاش های فرماندهی انتظامی شهرستان و پرسنل ناجا که در جهت تامین امنیت تلاش می نمایند قدردانی نمود.

 

 

انتهای پیام/