کد خبر: 87867

فرمانده انتظامی کرمان خبر داد

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: سه نفر از عاملان اصلی شهادت شهید «افشاری‌پور» که 20 آذر ماه در محدوده شهرستان ریگان به شهادت رسید، در عملیات پلیس آگاهی بم دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، سردار رضا بنی‌اسدی‌فر اظهار داشت: پس از شهادت ستوان‌سوم امین افشاری‌پور از ماموران یگان تکاوری۱۱۴  شهرستان بم در 20 آذر ماه در محدوده شهرستان ریگان، بلافاصله با تشکیل تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان، تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان درگیری مسلحانه و شهادت این همکار در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: نهایتا کمتر از دو هفته از این واقعه ماموران پلیس آگاهی استان موفق شدند، سه نفر از عاملان اصلی شهادت شهید افشاری‌پور را شناسایی کنند که این سه نفر در عملیات پلیس آگاهی بم دستگیر شدند.

 وی تصریح کرد: بدون تردید این دستگیری که در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت گرفت باعث رعب و وحشت اشرار و دیگر مخلان نظم و امنیت خواهد بود و این سه نفر نیز که باید تا ابد شرمنده اشک و آه جانکاه فرزندان خردسال شهید باشند به جرم خویش معترف و به دستگاه عدالت سپرده شدند.‌

فرمانده انتظامی استان کرمان یادآور شد: امید آنکه این تلاش‌ها موجب تسلای دل مردم و بازماندگان صبور این شهید شود و اشرار و مجرمان بدانند پلیس با هوشیاری و اقتدار اجازه جولان و پایمال شدن خون شهدا را به آنها نخواهد داد.

 پایگاه خبری پلیس

انتهای پیام/