کد خبر: 87929

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک درسطح استان پیش بینی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر  ، مریم سلاجقه کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه آسمان استان کمی ابری به تدریج شاهد افزایش ابر خواهیم بود گفت:فردا نیز وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک را در استان داریم.

وی افزود: به دلیل وزش باد و گرد و خاک رانندگانی که قصد تردد در محور‌های کرمان –یزد و کرمان – سیستان و بلوچستان و شهداد –نهبندان را دارند از وضعیت جاده‌ها با خبر باشند.

سلاجقه با اعلام اینکه کاهش دید و کاهش کیفت هوا تا فردا در استان وجود دارد بیان کرد:کودکان، سالمندان و بیماران قلبی از رفتن به فضاهای باز خوداری کنند.

وی اظهار کرد: شدت وزش باد در شهرستان ریگان بیشتر از مناطق دیگر استان است.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: در حالی کهنوج در ۲۴ ساعته گذشته با ۲۵ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین روز را پشت سر گذاشته لاله زار با ۲ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان به ثبت رسیده است.

وی افزود: حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۵ درجه سانتیگراد زیر صفر اعلام و تصریح کرد: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات ۱۸ درجه سانتیگراد می‌رسد.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/ی

 

ادامه اخبار