کد خبر: 87988

صدفی خبر داد:

رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان گفت:دشمن از مدت‌ها پیش شروع به رجزخوانی‌هایی مبنی بر اینکه انقلاب ایران چهل سالگی خود را نخواهد دید، کرده است اما غافل از اینکه انقلاب ایران یک انقلاب الهی و مردمی است و ولی‌فقیه هدایت آن را بر عهده دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، مهدی صدفی رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان در نشست خبری اظهار داشت: انقلاب ایران با اتکای به خدا و ایمان راسخ مردم و رهبری پیامبرگونه امام خمینی(ره) به پیروزی رسیده است.

وی ادامه داد:مراسم 12 بهمن در کرمان و تمام شهرستان‌ها به‌صورت همزمان از ساعت 9:30 برگزار می‌شود و در کرمان این مراسم در مصلی امام علی (ع) و با سخنرانی محمدجواد فدایی استاندار کرمان همراه بوده و بعد از آن هم آئین نماز جمعه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در همه زمینه‌ها رشد داشته و البته نواقصی هم وجود دارد که برطرف می‌شود عنوان کرد: در مقایسه با دوران قبل از انقلاب می‌بینیم که از آنچه که در قبل از انقلاب بودیم بسیار پیشرفت کرده ایم.

 

وی با بیان اینکه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب فرصت مناسبی برای تبیین برکات انقلاب اسلامی است گفت: انقلاب ایران از بدو تاسیس با توطئه‌های دشمنان روبه‌رو شد و این توطئه‌ها با سردمداری استکبار جهانی همچنان ادامه دارد دشمن در صدد است بذر ناامیدی در جامعه بپاشد و جوانان ما را به ناکارآمد بودن انقلاب منحرف کند.

انقلاب ایران یک انقلاب الهی و مردمی است

رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان بیان کرد: دشمن از مدت‌ها پیش شروع به رجزخوانی‌هایی مبنی بر اینکه انقلاب ایران چهل سالگی خود را نخواهد دید، کرده است اما غافل از اینکه انقلاب ایران یک انقلاب الهی و مردمی است و ولی‌فقیه هدایت آن را بر عهده دارد.

صاحبان اصلی انقلاب مردم و مشارکت آنها است

وی با بیان اینکه مردمی برگزار کردن برنامه‌ها مورد تاکید ستاد است گفت:در تمام 23 شهرستان ستاد شهرستانی تشکیل شده است و مراسم در بخش‌ها و روستاهای دارای جمعیت هم برگزار می‌شود وتمام اقشار مردمی در 26 کارگروه ستاد ساماندهی شدند و آحاد مردم در برگزاری مراسم نقش دارند.

 

 اجرای حدود 8 هزار و 500 برنامه در ابعاد مختلف

وی با بیان اینکه رعایت شئونات ایام فاطمیه (س) در برگزاری مراسم دهه فجر لازم است و باید با حفظ حرمت ایام عزای اهل‌بیت‌ (ع) برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار شود افزود:حدود 8 هزار و 500 برنامه در ابعاد مختلف توسط کارگروه‌ها به ستاد پیشنهاد شده است که اجرایی می‌شوند.

 

رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان خاطر نشان کرد: سخنران مراسم  راهپیمایی 22 بهمن حجت‌الاسلام ابوترابی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و امام جمعه موقت تهران است و مسیر راهپیمایی در کرمان  از چهارراه طالقانی به سمت میدان عاشورا می باشد .

 

انتهای پیام/