کد خبر: 88084

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرمان گفت: جوان ۲۴ ساله‌ای که یک ماه پیش با ضربه چاقو فردی را به قتل رسانده بود، پس از رایزنی‌های صورت گرفته خود را به دستگاه قضایی معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، سجاد علیدادی سلیمانی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای عمومی و انقلاب کرمان گفت: یک ماه قبل تعدادی جوان برای برگزاری جشن تولد در باغ ویلایی در هفت باغ علوی در کرمان دورهم جمع می شوند که به دلیل اختلافات قبلی بین دو نفر از افرادی که در مراسم حضور داشتند، درگیری ایجاد می شود.

وی افزود: در این درگیری، «م.س» که یک جوان ۲۴ ساله است با زدن ضربه چاقو به شاهرگ مقتول «الف. الف» ( جوان 23 ساله) او را به قتل می رساند، سپس متواری می شود.

این مقام قضایی با اشاره به اینکه مصرف مشروبات الکی و عدم کنترل خشم از علل این حادثه بوده است، افزود: متهم پس از وقوع قتل به استان اصفهان متواری شد و پس از مدتی خود را به دستگاه قضایی معرفی کرد.

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرمان تصریح کرد: هم اکنون متهم به جرم خود اعتراف کرده و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است و تحقیقات تکمیلی در حال انجام است.

وی تاکید کرد: دستگاه قضایی به منظور ایجاد نظم و امنیت مطلوب برای شهروندان از تمام ظرفیت ها و ابزارهای قانونی استفاده خواهد کرد.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/