کد خبر: 88223

مدیرکل اوقاف کرمان خبر داد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: در ۲۱ بقعه متبرکه استان خیمه‌های معرفت به‌صورت ویژه برپا و با استقرار روحانی، برنامه‌ها تا پایان تعطیلات نوروزی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزارش فارس از کرمان، حجت‌الاسلام اسماعیل تدینی صبح امروز در همایش مبلغان مراکز فرهنگی قرآنی و خادمان بقاع متبرکه استان با اشاره به جایگاه اعتقادی ما به امامزاده‌ها و ارادت به اهل بیت (ع) اظهار داشت: خدمت در بقاع متبرکه ادای دین است و این اماکن مقدس جای باند بازی نیست.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به طرح‌های نوروزی اوقاف در بقاع متبرکه عنوان کرد: برای پذیرایی از زائران و مسافران برنامه‌ریزی داریم و برای نهمین سال طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه برگزار می‌شود.

وی از آمادگی تمام بقاع متبرکه استان برای پذیرایی از مسافران و زائران نوروزی خبر داد و گفت: در ۲۱ بقعه متبرکه استان خیمه‌های معرفت به‌صورت ویژه برپا و با استقرار روحانی، برنامه‌ها از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین تا پایان تعطیلات نوروزی برگزار می‌شود.

تدینی سرمایه اصلی در مسائل مذهبی را مردم دانست و اظهار کرد: باید برای درآمدزایی در بقاع متبرکه تلاش کنیم و این اماکن مقدس خیریه باشد و بتواند خدمات اجتماعی را افزایش دهد.

انتهای پیام/