کد خبر: 88235

فرمانده انتظامی کرمان خبر داد

فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 355 کیلو مواد مخدر و دستگیری 5 سوداگر مرگ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رضا بنی‌اسدی‌فر اظهار داشت: ماموران ایست بازرسی سه‌راهی راین حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کاویان مشکوک شده و به آن دستور ایست دادند.

وی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این کامیون 569 کیلو مرفین که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود را کشف و یک متهم را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به عملیات دوم گفت: ماموران مواد مخدر استان طی اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان در حمل مواد افیونی از محورهای استان مطلع و ضمن هماهنگی با مقام قضائی در محورهای مورد نظر مستقر و در نهایت در محور نگار- کرمان به دو خودروی تیبا و پژو 405 مشکوک شده و به آنها دستور ایست دادند.

وی افزود: رانندگان این خودروها بدون توجه به دستور ایست پلیس به مسیر خود ادامه دادند که پس از تعقیب و گریزی به دام افتادند و در بازرسی از این خودروها 302 کیلو تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به عملیات سوم که توسط ماموران یگان تکاوری 113 انجام شد، گفت:ماموران حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی در بازرسی از دو خودرو، 484 کیلو تریاک کشف و دو متهم نیز دستگیر شدند.

انتهای پیام/