کد خبر: 88249

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان خبر داد

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: در ایام تعطیلات نوروز 98 بیش از 11 هزار دقیقه برنامه از شبکه استانی سیمای مرکز کرمان به معرض دید شهروندان گذاشته می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس، احمد علی‌رمضانی صبح امروز در نشست خبری به منظور تشریح برنامه‌های نوروزی صدا و سیمای مرکز کرمان اظهار داشت: در سیمای کرمان با 13 عنوان برنامه تولیدی و هشت عنوان برنامه تامین و تکرار تعطیلات نوروز 98 را در خدمت مردم هستیم.

وی بیان داشت: از برنامه‌های تولیدی سیمای مرکز کرمان در ایام تعطیلات عید نوروز 98، ویژه برنامه سال تحویل شبکه کرمان است که از ساعت 22 تا 2 و 30 دقیقه بامداد با عنوان "بهار جان‌ها" پخش می‌شود و آیتم‌های متنوعی از جمله حضور هنرمندان مطرح کرمانی را دارد.

علی‌رمضانی عنوان کرد: برنامه "تماشای بهار" به مدت 60 دقیقه هر روز صبح از ساعت 10 تا 11 در سیمای کرمان به نمایش گذاشته می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان همچنین به پخش برنامه "با قهرمانان" در حوزه ورزش به مدت 15 دقیقه در ایان تعطیلات نوروز 98 اشاره داشت و گفت: ویژه برنامه "شب‌های بهاری" به جای برنامه "شب‌های کرمان" در ایام نوروز به صورت ویژه از شبکه کرمان پخش می‌شود.  

وی تهیه برنامه‌های "شهر به شهر" و "روستا به روستا" را با هدف معرفی جاذبه‌های استان کرمان برشمرد و گفت: سریال‌های تولیدی استان هم در ایام نوروز 98 برنامه‌های شبکه کرمان جانمایی شده است.

علی‌رمضانی تصریح کرد: 5 هزار و 840 دقیقه برنامه تولیدی سیمای مرکز کرمان در ایام نوروز 98 از شبکه استانی پخش می‌شود و هشت عنوان هم برنامه تامینی و تکراری به میزان 5 هزار و 150 دقیقه داریم.

وی ادامه داد: در مجموع در ایام تعطیلات نوروز 98 به میزان 11 هزار و 25 دقیقه برنامه در شبکه استانی سیمای مرکز کرمان به معرض دید شهروندان خواهد رسید.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان همچنین به پخش 10 برنامه تولیدی به میزان 6 هزار و 375 دقیقه از رادیوی کرمان اشاره داشت و ادامه داد: در مجموع 16 هزار و 115 دقیقه برنامه رادیویی در ایام نوروز از صدای مرکز کرمان پخش می‌شود.  

وی اظهار داشت: بعد از تعطیلات عید 98 بخش خبری ساعت 22 کرمان به ساعت 23 منتقل می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: در ایام تعطیلات نوروز 98 به میزان 11 هزار و 25 دقیقه برنامه از شبکه استانی سیمای مرکز کرمان به معرض دید شهروندان خواهد رسید.

علی‌رمضانی ابراز داشت: در حوزه فضای مجازی 40 کلاکت کلیپ تصویری با موضوع جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی استان کرمان در ایام نوروز منتشر می‌شود.

وی به تولید و انتشار 60 قطعه عکس‌نوشته با موضوع توصیه‌های نوروزی برای فضای مجازی اشاره داشت و خاطرنشان کرد: برنامه‌های دیگری از جمله پوشش مردمی با هشتک "کرمان، مینیاتور ایران" در نظر گرفته شده است.

علی‌رمضانی با اشاره به ایجاد معاونت فضای مجازی به عنوان ساختار جدیدی در صدا و سیمای مراکز استان‌ها ابراز داشت: صدا و سیمای مرکز کرمان چند وبسایت و کانال اختصاصی دارد که تولیدات ویژه‌ خود را در آن عرضه می‌کند.

وی ادامه داد: علاوه بر این معاونت فضای مجازی صدا و سیمای کرمان با فعالان فضای مجازی استان ارتباط خوبی دارند که از این طریق تولیدات مبادله می‌شوند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان کرمان عنوان کرد: عملکرد صدا و سیمای کرمان در چهل سالگی انقلاب در دست تدوین داریم که چند نسخه‌ای برای مسؤولان سازمان و اطلاع افکار عمومی به چاپ خواهد رسید.

وی کنگره بزرگداشت 6500 شهید استان کرمان را یادآور شد و بیان کرد: فضای بسیار مثبتی به همت رسانه‌های استان و صدا و سیمای کرمان در کشور تشکیل شد.

انتهای پیام/