کد خبر: 88265

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید ودر بعدازظهر کاهش ابر و بارش پراکنده در ارتفاعات جنوب غرب استان پیش بینی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، مریم سلاجقه کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه آسمان استان قسمتی ابری تا تمام ابریست گفت: وضعیت برای محورهای شرقی و شمالی  با کاهش دید همراه است.

وی با بیان اینکه در کل استان شاهد بارش باران به غیر از بم و شهداد بودیم تصریح کرد:ساردوئیه با ۵۲ میلیمتر؛ رابر ۳۲ میلیمتر؛ شهربابک ۴۰ میلیمتر؛ عنبرآباد ۲۵ میلیمتر؛ کهنوج ۳۴ میلیمتر بیشترین بارش‌ها را به خود اختصاص داده اند.

سلاجقه بیان داشت:کسانی که قصد سفر به شرق استان محور کرمان؛ زاهدان و کرمان. خراسان جنوبی را دارند با توجه به وزش باد از وضعیت جاده‌ها مطلع شوند.

وی ادامه داد:در مناطق غربی و جنوب غربی استان با توجه به بارش‌ها آبگرفتگی معابر را داشتیم.

سلاجقه اظهار داشت:کسانی که قصد سفر به سمت غرب شیراز و هرمزگان را دارند از وضعیت جاده‌ها مطلع شوند.

وی افزود:در حالی نرماشیر در ۲۴ ساعته گذشته با ۳۱ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین روز را پشت سر گذاشته لاله زار با ۳ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان به ثبت رسیده است.

وی حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۱۰ درجه سانتیگراد اعلام کرد و گفت: امروز دمای کرمان در گرمترین ساعات به ۲۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.

انتهای پیام/