کد خبر: 88285

امام جمعه کرمان با بیان اینکه نزول باران جای شکرگذاری دارد اما مدیریت آن لازم بود گفت: مهمترین نکته حوادث سیل اخیر نزدیک شدن مسئولان و مردم به هم است و می‌بینیم که مردم چگونه در کنار مسئولان به کمک حادثه‌دیدگان می‌شتابند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی صبح امروز در دیدار نوروزی با جمعی از مدیران، معاونان و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان کرمان با تبریک سال نو و فرا رسیدن ماه شعبان اظهار داشت: بهترین کلمات، کلمات معصومین(ع) است و باید تلاش کنیم تا در زندگی با تاسی به سیره معصومین(ع) در مسیر درست قدم برداریم.

وی با بیان اینکه انسان چیزهایی دارد که سعی می‌کند آنها را حفظ کند و چیزهایی را که ندارد به‌دست آورد افزود: در روایتی از معصوم آمده که ایمان بر دو پایه صبر و شکر است و انسان باید بر چیزهایی که ندارد صبر داشته باشد تا به آنها برسد و همچنین باید شکرگذار نعمت‌هایی باشد که به آنها رسیده است.

امام جمعه کرمان با آرزوی اینکه سال 98 سال بسیار خوبی برای ملت ایران و مردم استان کرمان باشد گفت: امیدواریم در این سال با حفظ دارایی‌ها بتوانیم دستاوردهای خوبی داشته باشیم که همان ایمان است.

وی با اشاره به حوادث سیل در برخی نقاط کشور از مشارکت و همکاری مردم در سراسر کشور در کمک به سیل‌زدگان گفت و تصریح کرد: مهمترین نکته این حوادث نزدیک شدن مسئولان و مردم به هم است و می‌بینیم که مردم چگونه در کنار مسئولان به کمک حادثه‌دیدگان می‌شتابند.

علیدادی‌سلیمانی با بیان اینکه انسان در هر صورت باید شاکر خداوند باشد و هر اتفاقی حکمت خداوند است خاطرنشان کرد: نزول باران بی‌نظیر بود و جای شکرگذاری دارد اما مدیریت آن لازم بود که امیدواریم در آینده این اتفاق انجام شود.

وی با اشاره به اینکه سال 98 نشان داده که سالی پر از نعمت‌های الهی است و باران الهی بیانگر این نکته است گفت: در این سال باید با یک مدیریت جدی و اتحاد و همدلی مشکلات کشور را برطرف کرد.

انتهای پیام/