کد خبر: 88325

راهداری استان اعلام کرد:

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای شمال استان کرمان گفت: آب نما منطقه ارزوئیه به سمت وکیل آباد و ارزوئیه به سمت حاجی آباد به علت طغیان رودخانه آب دار شده‌اند و این محورها تا پایین آمدن سطح رودخانه مسدود خواهند بود و به جزء این مسیرها، سایر محورها در استان کرمان باز است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛"احسان عراقی زاده" در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، با بیان این مطلب که شاهد بارندگی  در همه نقاط استان هستیم، اظهار کرد: در محور بردسیر به سیرجان گردنه کوه پنج؛ رانشه‌ها ریزش کرده‌ بودند که با کمک راهداران این منطقه، این موضوع حل و هم اکنون این مسیر بازگشایی شده است.

 

وی ادامه داد: آب نما منطقه ارزوئیه به سمت وکیل آباد و ارزوئیه به سمت حاجی آباد به علت طغیان رودخانه آب دار شده‌اند و این محورها تا پایین آمدن سطح رودخانه مسدود خواهند بود و به جزء این مسیرها، سایر محورها در استان کرمان باز است.

 

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای شمال استان کرمان اظهار کرد: با توجه به اینکه از یک هفته قبل دیواره‌های پل‌های محورهای مواصلاتی استان را تعمیر و همچنین لایروبی شده‌اند لذا در حال حاضر پل‌های استان هیچ مشکلی ندارند.

 

وی خاطرنشان کرد: آب از ساعت شش و نیم صبح امروز در همه روخانه‌های استان کرمان جاری شده شده اما طغیان رودخانه ای را تا این لحظه نداشته اند.

 

عراقی زاده درباره محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان نیز گفت: محدودیت تردد با تغییر مسیر جزیی" 25 فروردین جنوب محور «فاریاب-دره شور» به علت سیل و نشست زمین مسدود و تردد از مسیر جایگرین «فاریاب- سبزان- دره شور» انجام می گردد.

انتهای پیام/