کد خبر: 88458

در نشست امام جمعه کرمان با اصحاب رسانه مطرح شد:

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی گفت:کشور ما ایران دارای یکی از قویترین قانون های اساسی دنیا است و ولی فقیه هم فراتر از قانون اساسی وظیفه دارد اما در کشور هر مسئولی باید کار و وظیفه خودش را انجام دهد تا با همدلی و وحدت از مشکلات عبور کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کرمان نشستی صمیمانه با اصحاب رسانه و مطبوعات استان کرمان داشتند که در این نشست تعدادی از اصحاب رسانه به نمایندگی از سایرین مشکلات حوزه خبر و معضلات مهم جامعه از جمله استان را برشمردند .

در این نشست مهران شیخی سردبیر کرمان خبر اظهار داشت : یکی از آسیب های رسانه نفوذ فیک نیوز ها در کرمان است.

وی در رابطه با اظهار نظر برخی مبنی بر رخ دادن جنگ نظامی ابراز داشت :جنگ نظامی در کشور اتفاق نخواهد افتاد و عده ای نباید از ترس مردم کاسبی کنند ؛جنگ فعلی ،جنگ فرهنگی است.

 

شیخی تاکید کرد :وظیفه ی رئیس جمهور حل مشکلات فعلی اعم از کمبود و نبود کاغذ و مواد غذایی و غیره است زمانیکه برخی از رسانه ها از روحانی طرفداری کردند و سبب رای اوردن وی شدند حالا باید خود رییس جمهور باید پاسخگو وضعیت اقتصادی فعلی باشد کمااینکه وظیفه ولی فقیه کاملا مشخص است.

 

جنگ نظامی اتفاق نخواهد افتاد؛در حال حاضر در جنگ اقتصادی و فرهنگی هستیم

در پایان امام جمعه کرمان در پاسخ به چند سوال با بیان اینکه در این برهه از زمان رسالت مطبوعات و اصحاب رسانه، رسالت بی‌بدلیل و ممتازی است،گفت:طبق تحلیل تحلیلگران جنگ نظامی نخواهیم داشت چراکه استکبار هرگز وارد جنگ نظامی با ما نخواهد شد اما در حال حاضر در جنگ اقتصادی و فرهنگی هستیم.

وی تاکید کرد:رسانه‌ها مراقب باشند تا در شرایط جنگ اقتصادی و روانی دشمنان مسائل و مشکلات را طوری مطرح نکنند که باعث ترویج ناامیدی در جامعه و در بین مردم شوند.

 در جنگ اقتصادی نباید انتظار داشت تا همه چیز مطلوب باشد

وی توضیح داد:مراقب باشیم که در انتقال مشکلات و بیان مسائل از حد اعتدال خارج نشویم و از سوی دیگر انتظار نداشته باشیم تا در شرایط جنگ اقتصادی همه چیز مطلوب باشد.

 

جایگاه ولی فقیه فراتر از قانون اساسی است اما همه باید به وظایف خود عمل کنند

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی بیان کرد:کشور ما ایران دارای یکی از قویترین قانون های اساسی دنیا است و ولی فقیه هم فراتر از قانون اساسی وظیفه دارد اما در کشور هر مسئولی باید کار و وظیفه خودش را انجام دهد تا با همدلی و وحدت از مشکلات  عبور کنیم.

 

در پایان نماز جماعت به امامت نماینده ولی‌فقیه در استان برپا شد و اصحاب رسانه ضیافت افطاری را نیز مهمان امام جمعه استان بودند .

انتهای پیام/