کد خبر: 88467

فرمانده انتظامی استان کرمان از توقیف 10 دستگاه تانکر و کامیون حامل 250 هزار لیتر سوخت قاچاق در عملیات پلیس شهرستان ریگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از فارس از ریگان، سردار رضا بنی‌اسدی‌فر اظهار داشت: در تداوم طرح‌ها و تدابیر مبارزه با کالا و سوخت قاچاق، ماموران انتظامی شهرستان ریگان با رصد و انجام کار اطلاعاتی از عبور یک محموله سنگین سوخت قاچاق از محورهای حوزه این شهرستان مطلع شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: در این راستا ماموران پلیس ریگان با بهره‌گیری از ظرفیت عملیاتی خود 10 دستگاه تانکر و کامیون حامل سوخت را در محور اصلی شهرستان متوقف کردند.

بنی‌اسدی‌فر بیان داشت: در این عملیات‌ها در مجموع 250 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل که از نقاط مرکزی کشور به مقصد استان‌های شرقی و نهایتا انتقال به خارج کشور بارگیری شده بودند کشف و در این رابطه 12 نفر دستگیر شدند.

وی با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل این متهمان به مراجع قضائی تصریح کرد: کشف این محموله بزرگ و سازمان یافته در سایه کار اطلاعاتی و تدابیر شبانه‌روزی رده‌های انتظامی، نشانگرعزم جدی پلیس در عرصه مبارزه با سوخت قاچاق است.

 

انتهای پیام/