کد خبر: 88503

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمان گفت: متاسفانه گزارشاتی مبنی بر روزه‌خواری‌ها در جای جای شهر وجود دارد، اما دستگاه‌هایی که به این موارد می‌پردازند، کم کار بوده و به خوبی عمل نمی‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان حجت‌الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی‌نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمان در شورای اداری استان کرمان با اشاره به فضیلت‌های ماه رمضان گفت: اوج تمرین خدا ترسی و رعایت تقوای الهی در جهات مختلف در ماه مبارک رمضان است و باید از این ماه پر فیض و برکت نهایت استفاده را کنیم.

وی حرمت این ماه و حفظ احترام ماه رمضان را بر همه واجب دانست و بیان کرد: دستگاه‌هایی که موظف به حفظ رعایت این ماه هستند، باید بیشتر تلاش کنند، زیرا متاسفانه گزارشاتی مبنی بر روزه‌خواری‌ها در جای جای شهر وجود دارد و دستگاه‌هایی که به این موارد بررسی کنند، کم کار بوده و به خوبی عمل نمی‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان مردم را، ولی نعمت دانست و بر خدمت‌رسانی جدی‌تر به مردم تاکید کرد و گفت: خدمت‌رسانی به مردم مختص یک دوره یا دو دوره نیست و کارکنان ادارات باید به نحو احسنت به مردم خدمت‌رسانی کنند و باید این موضوع در دستور کار مدیران استانی و کشوری قرار گیرد و بدانند که هیچ امری واجب‌تر از خدمت رسانی به مردم نیست.

 علیدادی سلیمانی با اشاره به فرا رسیدن جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، عنوان کرد: همانطور که امام خمینی (ره) عنوان کردند، «روز قدس، فقط روز فلسطین نیست، بلکه روز اسلام است» و در این شرایط حساس، دستورات لازم را برای پررنگتر بودن حضور مردم در شهر‌ها و مرکز استان از سوی مسئولین ذیربط اتخاذ گردد.

انتهای پیام/