کد خبر: 88528

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: امروز راهپیمایان به معامله قرن «نه» قاطعانه گفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از مهر؛ حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه کرمان ضمن توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: گروهی که مؤمنان هستند کوچک‌ترین ذلتی در روز قیامت بر آنان نخواهند بود، در روز رستاخیز خبر از سه نوع نامه اعمال داده شده است که یکی عمومی است، نامه اعمال همه در یک جا ثبت شده است.

وی با بیان این مطلب که آنقدر نامه اعمال دقیق است که هر کس به خود مراجعه می‌کند به این مساله شهادت خواهد داد که هر عمل کوچک و بزرگی در دنیا ثبت شده است، اظهار داشت: بخش دوم پرونده و نامه اعمال دسته جمعی برای هر قومی را خداوند ثبت و ضبط می‌کند. شخصیت حقوقی ما نیز نامه اعمالی دارد و خوشا به حال کسانی که در این زمینه‌ها سرفراز هستند و نامه اعمال سوم وضعیت فردی و شخصی ما هستند بنابراین در دنیا باید خودمان را برای رو سپیدی در قیامت آماده کنیم.

امام جمعه کرمان ضمن تبریک روزه داری و خیر مقدم به راهپیمایان روز قدس افزود: ارتحال جانسوز امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران را نیز تسلیت عرض می‌کنم امامی که هرچه عزت داریم از اوست

وی با اشاره به آغاز امامت و ولایت رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: یکی از یادگاران امام روز قدس است که در یک. کلمه «قدس روز اسلام است» چون دفاع از مظلوم و حقانیت است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه قوم بنی اسرائیل در یک. مقطعی در خط انبیا بودند اما یک وقت می‌بینیم که سرنوشت آنها عوض شده است، اظهار داشت: قرآن کریم از این قوم به بدی نام می‌برد و مورد خشم الهی واقع شدند و به دو دلیل مورد خشم قرار گرفتند که یکی. به دلیل کفر و دیگر این است که دست به قتل زدند و پیامبر کشی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان این مطلب که دومین ویژگی یهودیان نژاد پرستی آنان است و با همه امکاناتی که دارند از دین خود تبلیغ نمی‌کنند، افزود: این حکومت جعلی اسرائیل محصول دست به دست دادن سه جریان شوم است که جریان اول روحیه نژاد پرستی است،.جریان دوم استکبار جهانی است که راه را برای یهودیان باز کرده است و جریان سوم خیانت مرتجعین منطقه یعنی برخی از کشورهای اعراب هستند.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با اشاره به موضوع معامله قرن، اظهار داشت: برخی از. بندهای معامله قرن این است که نمی‌خواهند اجازه بدهند فلسطینی‌ها به سرزمین خود برگردند همچنین می‌خواهند حماس را خلع سلاح کنند، خانه‌های اعراب را خریداری کنند در حالی که اعراب نباید خانه بخرند.

امام جمعه کرمان ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم کرمان در راهپیمایی روز قدس تصریح کرد: راهپیمائی امروز اعتراض بر این تصمیم یهودیان یعنی معامله قرن است.