کد خبر: 88532

دادرس دادگاه عمومی بخش ساردوئیه جیرفت از وقوع یک فقره قتل در این بخش خبر داد و گفت: در این حادثه یک جوان ۲۵ ساله اهل شهرستان رابر به دلیل اختلافات شخصی توسط همشهری خود در بخش ساردوئیه جیرفت به قتل رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، ایمان محمدی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گزارش یک مورد قتل در بخش ساردوئیه جیرفت را دریافت کردیم  و بلافاصله تیم قضائی در محل حادثه حاضر و صحنه قتل بررسی شد.

وی ادامه داد: پس از بررسی مشخص شد که قتل در پنج کیلومتری ساردوئیه، توسط یک فقره اسلحه شکاری ۲ لول واقع شده است.

محمدی با بیان اینکه قاتلان پس از تیراندازی متواری شدند، اظهار داشت: در این ماجرا یک جوان ۲۵ ساله از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

دادرس دادگاه ساردوئیه از تحقیقات تکمیلی این قتل پرده برداشت و گفت: مقتول ساعت ۱۳ بعد از ظهر از شهرستان کهنوج به قصد شهرستان رابر از خانه خارج می‌شود که در محور دلفارد یک پژو ۴۰۵ خودروی مقتول را تعقیب می‌کند و در منطقه پلپیران قاتل با خودروی سواری پراید کنار ماشین مقتول اقدام به تیراندازی می‌کند.

وی ادامه داد: پس از تیراندازی، خودروی قاتل از جاده منحرف می‌شود و سرنشین خودرو متواری و ضارب نیز به سمت جیرفت متواری می‌شود.

دادرس پرونده اظهار داشت: دستگاه قضایی با سرنخ‌هایی که بدست آورده، پیگیر دستگیری قاتل است.

محمدی با بیان اینکه قاتل و مقتول اهل شهرستان رابر هستند، تصریح کرد: طبق تحقیقات نخستین علت این قتل اختلافات شخصی گزارش شده است.

دادرس دادگاه عمومی بخش ساردوئیه جیرفت همچنین از دستگیری یک سارق مسلح در این منطقه خبر داد و گفت: این سارق با همکاری پاسگاه ساردویه دستگیر و تحویل پلیس آگاهی بندرعباس داده شد.

وی تصریح کرد: این سارق از شعبه یازدهم بازپرسی استان هرمزگان به جرم ۲ فقره سرقت مسلحانه خودرو تحت تعقیب بود که با تلاش نیروهای انتظامی دستگیر و با قرار بازداشت موقت به حوزه قضایی بندرعباس تحویل داده شد.

بخش ساردوئیه از توابع شهرستان جیرفت است.