کد خبر: 88603

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در نشست صمیمی با کارکنان، فرماندهان و بسیجیان ناحیه مقاومت حضرت رسول (ص) گفت: هدف دشمنان تصویب یک برجام برای جمهوری اسلامی نبود، بلکه آنها خواب چندین برجام را برای جمهوری اسلامی ایران دیده بودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، سردار غلامعلی ابوحمزه عصر دیروز در نشست صمیمی با فرماندهان، کارکنان و بسیجیان ناحیه مقاومت حضرت رسول(ع) کرمان ضمن تبریک به مناسبت هفته کرامت اظهار داشتند:  میان آمریکا و اروپا هیچ تفاوتی نیست و آنها دوروی یک سکه هستند.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان با بیان اینکه هدف آمریکا و اروپا، هدفی راهبردی و بلند مدت و حاصل سال ها برنامه ریزی بود یادآور شد: بحث برجام شروع کار آن ها بود و در طرح و هدف دشمنان تصویب چندین برجام قرار داشت. وی افزود برجام دوم ؛برجام مسائل حقوق بشر راجع به ایران، برجام سوم؛ تروریستی خواندن وجهه جمهوری اسلامی ایران، برجام چهارم؛ رواج آزادی های غربی و بی بند و باری در ایران، برجام پنجم؛ خروج ایران از تمامی معادلات منطقه، برجام ششم؛ دست برداشتن جمهوری اسلامی ایران از حمایت جنبش های مظلوم مانند حماس، برجام هفتم؛ تحلیل برد موشک های بالستیک، برجام هشتم؛تعییر رفتار جمهوری اسلامی ایران در قبال استکبار، برجام نهم؛ تغییر ماهیت جمهوری اسلامی و در نهایت برجام آخر فروپاشی کامل نظام جمهوری اسلامی ایران بود، که خوشبختانه با رهنمود های مقام معظم رهبری ازین پیچ سرسخت انقلاب عبور کردیم.

وی تصریح کرد: مساله امروز که سازو کار اینستکس می باشد نیز موضوعی واهی و نوعی فریب است. همواره با دشمنان باید با دست پر صحبت کرد یعنی زبان ما در برخورد با آنها باید زبان اقتدار باشد، نمونه ای از زبان اقتدار همین ساقط شدن پهباد فوق سری آمریکایی در روز های اخیر بود و دشمنان بدانند این اسقاط پهباد هشدار به آن ها بود.

سردار ابوحمزه با اشاره به اینکه در انتهای امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی را پیش رو داریم خاطر نشان کرد که تمامی کارکنان سپاه و بسیجیان در این ایام طوری عمل نکنند که سپاه هجمه حملات از نوع دخالت و مهندسی در انتخابات شود.

جدید11114545

1212121212

 

انتهای پیام/