کد خبر: 88612

آتش سوزی عصر جمعه شهرک زغال سنگ واقع در بلوار شهید صدوقی کرمان با تلاش بیش از ۲ ساعته آتش نشانان مهار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، با حضور بموقع ماموران آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان آتش سوزی محوطه و فضای سبز بیرون شرکت زغال سنگ کرمان که عصر دیروز دچار آتش سوزی شده بود ، مهار شد.

به گفته شهردار کرمان آتش سوزی عصر جمعه شهرک زغال سنگ واقع در این شهر با تلاش بیش از ۲ ساعته آتش نشانان مهار شد.سیدمهران عالم زاده شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این آتش سوزی از ساعت ۱۷ و ۴۵ دقیقه امروز به علت تراکم فضای سبز خشک، گرمای هوا و فضای نا ایمن در شهرک زغال سنگ کرمان آغاز شد که خوشبختانه با هوشیاری آتش نشانان به موقع کنترل شده است.
وی عنوان کرد: مسئولان شهرک زغال سنگ کرمان بارها به اخطارهای پیاپی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان برای ایمن سازی این منطقه بی توجهی کردند که در نهایت موجب بروز حادثه آتش سوزی شد.
شهردار کرمان اظهار داشت: با تلاش ۲۰ آتش نشان و پنج خودروی اطفای حریق در این حادثه اکنون آتش به صورت کامل مهار شده و خطر رفع شده است.
وی با اشاره به وسعت بسیار این آتش سوزی گفت: خوشبختانه حادثه آتش سوزی شهرک زغال سنگ کرمان تلفات جانی نداشته است.
مدیرعامل اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: با کمک چهار تیم آتش نشانی متشکل از ۲۰ آتش نشان برای مهار آتش در محل حضور پیدا کردیم و موفق به کنترل و مهار اتش سوزی شدیم.علی عسکری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه در این آتش سوزی تعدادی از درختان طعمه آتش شدند اظهار داشت: علت آتش سوزی در دست بررسی است.

انتهای پیام/

شرکت ذغال سنگ کرمان در خیابان شهید صدوقی کرمان قرار دارد.