کد خبر: 88632

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اظهار نگرانی از کاهش سن افراد مبتلا به ایدز در سطح کشور گفت: باید با جدی گرفتن دوره های آموزشی تخصصی و استفاده صحیح از راهکارهای مناسب پیشگیری برای ارتقاء سلامت اجتماعی بهره ببریم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از ایسنا، "عباس صادق زاده" در دوره آموزشی پیشگیری از HIV با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به بیماری ایدز در جهان گفت: یکی از اساسی ترین راهکارهای مقابله با این بیماری ارتقاء سطح آگاهی عمومی افراد جامعه است .
صادق زاده با تاکید بر ضرورت برگزاری دوره های آموزشی پیشگیری از HIV در مدارس اظهار کرد: کودکان و نوجوانان یکی از گروه های اصلی در معرض خطر مبتلا به بیماری ایدز می باشند که باید سیاست های آگاهسازی از مدارس شروع شود .

 وی با اظهار نگرانی از کاهش سن افراد مبتلا به ایدز خاطر نشان کرد: باید با جدی گرفتن دوره های آموزشی تخصصی و استفاده صحیح از راهکارهای مناسب پیشگیری  برای ارتقاء سلامت اجتماعی بهره ببریم .  

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با تاکید بر شناسایی مادران باردار مشکوک به ویروس ایدز گفت: در صورتی که این مادران شناسایی شوند با انجام اقدامات پیشگیرانه می توان از انتقال ویروس به جنین پیشگیری کرد

انتهای پیام/