کد خبر: 88640

نتایج اولیه کنکور فردا چهارشنبه منتشر می شود

آموزش و پرورش استان کرمان برای کمک به داوطلبان کنکور در جهت انتخاب رشته صحیح ، 37 پایگاه مشاوره در استان دایر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، آقای مرتضوی مسئول مشاوره اداره کل اموزش وپرورش استان کرمان گفت در این پایگاهها ، مشاوران ورزیده و آموزش دیده ، آماده کمک به داوطلبان کنکور هستند . وی افزود هزینه های دریافتی در این پایگاهها حدود 80 درصد کمتر از پایگاههای مشاوره آزاد است . 
مسئول بخش مشاوره اداره کل اموزش وپرورش استان همچنین با اشاره به اهمیت بسیار زیاد انتخاب رشته در اینده کاری و زندگی فرزندان گفت : داوطلبان کنکور قبل از انتخاب رشته ، دفترچه های مربوطه را به دقت مطالعه کنند و با مشورت کارشناسان و اعضای خانواده و به دور از احساسات و براساس واقعیتها برای انتخاب رشته اقدام کنند . 
براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور ، نتیجه اولیه آزمون سراسری ، فردا چهارشنبه 16 مردادماه به صورت کارنامه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  قرار می‌گیرد و دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌ هم از پنجشنبه  17 مرداد روی همین پایگاه قرار داده می‌شود. آندسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی میشوند باید بعد از مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و بخش پیوستهای دفترچه راهنما، کدرشته های تحصیلی مورد علاقه خود را مشخص نموده و از روز یکشنبه مورخ 20 مردادماه تا روز پنجشنبه مورخ 24 مردادماه به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته اینترنتی درج کنند.

انتهای پیام/