کد خبر: 88854

فرمانده انتظامی استان کرمان از جریمه یک‌هزار و 530 دستگاه خودرو به علت عدم رعایت محدودیت‌های تردد کرونایی در استان کرمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، سردار عبدالرضا ناظری در حاشیه بازدید از روند طرح کنترل در ورودی شهر جیرفت توسط عوامل انتظامی و پلیس راه گفت: از ابتدای اجرای طرح کنترل مبادی ورودی شهرها در طرح محدودیت‌های کرونایی تاکنون ۳۱ درصد کاهش تردد عبور و مرور نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته‌ایم.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر ۱۳ شهرستان استان در وضعیت قرمز هستند طرح کنترلی در ۳۹ نقطه از استان با حضور مقتدر پلیس و بسیج در حال انجام است.

 وی با بیان اینکه بیش از ۳ هزار نفر از عوامل پلیس و بسیج در این طرح فعال هستند، با تشکر از همکاری مردم در اجرای طرح کنترلی در مبادی ورودی شهرها افزود: با توجه به ایجاد محدودیت‌ها از ساعت ۲۱ تا 4 صبح شاهد کاهش ترددهای ۷۰ درصدی در استان هستیم.

  ناظری از تذکر لسانی به قریب  به 6 هزار نفر از رانندگان خودروها خبر داد و گفت: ظرف چند روز گذشته نیروهای پلیس از ورود 3 هزار و 500 دستگاه خودرو به دلیل غیربومی بودن پلاک به شهرهای استان جلوگیری کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان جریمه یک‌هزار و 530 دستگاه خودرو و جریمه ۲۵۵ راننده در شهرهای نارنجی با مبلغ پانصد هزار تومان و جریمه یک‌هزار و 100 نفر در محدوده منع تردد شبانه در شهرهای استان را از دیگر دستاوردهای طرح محدودیت کرونایی در استان اعلام کرد