کد خبر: 88866

استاندار کرمان گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) افتخار کشور است و با احساس مسئولیت در مسائل حیاتی در کشور و مناطق محروم کار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، علی زینی‌وند در جلسه امضا تفاهمنامه همکاری بین استانداری کرمان و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در زمینه لایروبی رودخانه‌ها و احداث سیل‌بند با حضور سردار محمد فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد اظهار داشت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) افتخار کشور است.

وی با بیان اینکه اگر این تشکیلات و این ظرفیت نبود کشور با مشکل جدی روبه‌رو بود افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)با احساس مسئولیت در کشور کار می‌کند و رویکرد آن به مسائل حیاتی در کشور و مناطق محروم است.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)در استان سیستان و بلوچستان کارهای بسیار خوبی در حوزه عمرانی و محرومیتزدایی انجام داده است گفت: این قرارگاه کارها را با سرعت انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه حجم عظیمی از کارها در حوزه محرومیت زدایی است افزود: که از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) درخواست دارم در جنوب استان کرمان کمک کند.

زینی‌وند با اشاره به اینکه لایروبی رودخانه‌ها و ایجاد سیلبند در جنوب استان کرمان بسیار ضروری است ادامه داد: انتقال آب به کرمان یک مسئله حیاتی است.

وی با بیان اینکه خواهش داریم قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) پروژه انتقال آبرسانی به شهر کرمان را در اولویت قرار دهد گفت: آمادگی همکاری کامل برای کمک به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در استان کرمان وجود دارد.

 

استاندار کرمان با اشاره به اینکه منابع مالی پروژه‌ها نیز در حال تامین اعتبار بوده و مشکلی ندارد افزود: تخریب جاده شهداد - نهبندان نیز یکی از مشکلات است و درخواست داریم که مجموعه قرارگاه از این جاده نیز بازدیدی داشته باشند.