کد خبر: 88869

فرمانده سپاه استان کرمان گفت: مردم از بابت سیل و سیلاب خسارات زیادی می‌بینند و مدیریت منابع آب در استان کرمان یک ضرورت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سردار حسین معروفی در جلسه امضا تفاهمنامه همکاری بین استانداری کرمان و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در زمینه لایروبی رودخانه‌ها و احداث سیل‌بند که با حضور سردار محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد اظهار داشت: مدیریت منابع آب در استان کرمان یک ضرورت است.

وی با بیان اینکه ابتدای امسال بارندگی‌ها باعث وقوع سیل در استان شد، گفت: مردم از بابت سیل و سیلاب خسارات زیادی می‌بینند که نیاز است پیگیری شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه فدائی استاندار سابق کرمان نظر ویژه بر حضور قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در استان داشت افزود: با هماهنگی سردار محمد مقرر شد قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برای لایروبی رودخانه‌ها و ایجاد سیلبند پای کار بیاید.

وی با بیان اینکه اگر مشکلات سیل در جنوب استان کرمان مرتفع شود حجم سرمایه گذاری به منطقه سرازیر خواهد شد گفت: شرق استان کرمان نیز مشکلات این چنینی دارد و نیاز است به آن مناطق نیز توجه شود.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به  اینکه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) اقدامات بسیار بزرگی در کشور انجام داده است افزود: امروز انتظارات نیز از این قرارگاه بالا رفته است.