کد خبر: 89114

مدیر‌کل ورزش و جوانان استان کرمان از راه‌اندازی سمن سرا یا خانه جوان در جنوب استان خبر داد و گفت: از ظرفیت جوانان باید استفاده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، میثم پاریزی امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان جنوب استان کرمان که با محوریت فضای مجازی و سبک زندگی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که با حضور فرماندار و مسئولان محلی جیرفت، روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های جنوبی استان کرمان برگزار شد اظهار داشت: در این نشست مقرر شد مکانی تحت عنوان سمن سرا یا خانه جوان در اختیار جوانان منطقه قرار گیرد تا بتوانند هم‌افزایی مناسب را با استفاده از ظرفیت جوانان ایجاد کنند.

وی از راه‌اندازی سمن سرا یا خانه جوان در آینده‌ای نزدیک در جنوب استان کرمان خبر داد و گفت: در نشست با جوانان جنوب استان کرمان دغدغه‌های سمن‌های جوانان، فعالان اجتماعی و مسائلی که مطرح شد را شنیدیم.

مدیر‌کل ورزش و جوانان استان کرمان بر تشکیل منظم جلسات کمیته و کارگروهی که ذیل ستاد ساماندهی امور جوانان تشکیل می‌شود تاکید کرد و افزود: مصوباتی که از دل ستادهای ساماندهی برای رفع مشکلات حوزه جوانان در شهرستان‌های جنوبی با محوریت شهرستان جیرفت انجام خواهد شد، این قابلیت را دارد که بتواند در ستاد ساماندهی امور جوانان استان به ریاست استاندار در دستور کار قرار گیرد.

وی از فرماندار شهرستان جیرفت و ریاست ستاد ساماندهی این شهرستان به واسطه علاقه‌اش به رفع مسائل و مشکلات حوزه جوانان قدردانی کرد و گفت: در بحث ستاد ساماندهی امور جوانان جنوب استان می‌توانیم از این ظرفیت مناسب مدیریتی استفاده کنیم.

 

پاریزی بیان کرد: در این نشست تصمیم‌گیری شد جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان‌ها تشکیل شود، مصوبات 7 شهرستان جنوبی در ستاد ساماندهی شهرستان جیرفت مطرح شود و مصوبات نهایی به جلسات ستاد ساماندهی استان تعمیم داده شده و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.