کد خبر: 89125

مردم استان کرمان در دیار حاج قاسم سلیمانی نشان دادند هیچ چیز مانع پشتیبانی آنها از آرمان‌های انقلاب اسلامی نمی‌شود و همیشه در صحنه هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، مراسم راهپیمایی خودرویی یوم‌الله 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در کرمان دیار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور پرشور و انقلابی مردم کرمان برگزار شد.

راهپیمایی امروز مردم انقلابی، ولایی و همیشه در صحنه استان کرمان به‌عنوان پایتخت مقاومت از میدان اول هفت باغ علوی آغاز و تا کیلومتر 15 این محور برگزار شد.

مردم در این راهپیمایی با همراه داشتن پرچم‌های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و پرچم‌هایی با شعار " ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده " و " استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه تجدید میثاق کردند.

به گزارش تسنیم مردم استان کرمان در دیار حاج قاسم سلیمانی نشان دادند هیچ چیز مانع پشتیبانی آنها از آرمان‌های انقلاب اسلامی، شهدا و امام خامنه‌ای نمی‌شود و همیشه در صحنه هستند و اجازه نمی‌دهند این فرموده حاج قاسم نازنین بر زمین بماند که در وصیت‌نامه خود خطاب به مردم کرمان فرمود " دوست دارم تا آخر با ولایت بمانید".